Spor Haber Girişi: 25.11.2021 - 12:13, Güncelleme: 25.11.2021 - 12:13

Anderson Talisca'dan ayrılık iddialarına cevap

 

Anderson Talisca'dan ayrılık iddialarına cevap

Anderson Talisca hakkında ortaya çıkan ayrılık haberleri ile ilgili, "Artık herkesin sorunsuz bir şekilde bir arada olma zamanı." ifadelerini kullandı.
Al-Nassr kulübünde mali bir kriz yaşandığı ve Talisca'nın da takımdan ayrılmak istediği iddia edilmişti. Talisca'nın adı Beşiktaş , Fenerbahçe ve Galatasaray 'la anılmıştı. Suudi kulübünde sular durulmuyor. Kulüp, Faslı futbolcu Abdel Razzaq Hamdallah'ın sözleşmesini feshetti. Talisca'nın da sözleşmesi feshedilecek oyuncular arasında yer aldığı iddia edilmişti.     “BU TARZ HABERLERE İNANMAYIN” Brezilyalı yıldız hakkında çıkan ayrılık haberlerine yanıt verdi. Talisca açıklamasında "Al-Nassr taraftarları bu tarz haberlere inanmamalı. Artık herkesin sorunsuz bir şekilde bir arada olma zamanı." diyerek ayrılık iddialarını reddetti. Brezilyalı yıldız için başta Beşiktaş olmak üzere Fenerbahçe ve Galatasaray'ın da devrede olduğu iddia edilmişti.
Anderson Talisca hakkında ortaya çıkan ayrılık haberleri ile ilgili, "Artık herkesin sorunsuz bir şekilde bir arada olma zamanı." ifadelerini kullandı.

Al-Nassr kulübünde mali bir kriz yaşandığı ve Talisca'nın da takımdan ayrılmak istediği iddia edilmişti. Talisca'nın adı Beşiktaş , Fenerbahçe ve Galatasaray 'la anılmıştı.

Suudi kulübünde sular durulmuyor. Kulüp, Faslı futbolcu Abdel Razzaq Hamdallah'ın sözleşmesini feshetti.

Talisca'nın da sözleşmesi feshedilecek oyuncular arasında yer aldığı iddia edilmişti.

 

Anderson Talisca dan ayrılık iddialarına cevap #1"> <a href=Anderson Talisca dan ayrılık iddialarına cevap #1" class="ll" src="https://icdn.ensonhaber.com/resimler/diger/kok/2021/11/25/talisca_513.jpg" style="border:0px; box-sizing:border-box; font:inherit; height:auto; margin:0px; max-width:100%; padding:0px; vertical-align:top; width:auto" />

 

“BU TARZ HABERLERE İNANMAYIN”

Brezilyalı yıldız hakkında çıkan ayrılık haberlerine yanıt verdi. Talisca açıklamasında "Al-Nassr taraftarları bu tarz haberlere inanmamalı. Artık herkesin sorunsuz bir şekilde bir arada olma zamanı." diyerek ayrılık iddialarını reddetti.

Brezilyalı yıldız için başta Beşiktaş olmak üzere Fenerbahçe ve Galatasaray'ın da devrede olduğu iddia edilmişti.

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.