Gündem Haber Girişi: 16.11.2021 - 10:51, Güncelleme: 16.11.2021 - 10:51

Adana'da soluk borusuna kraker kaçan çocuk toprağa verildi

 

Adana'da soluk borusuna kraker kaçan çocuk toprağa verildi

Video izlerken yediği krakerin soluk borusuna kaçması nedeniyle vefat eden Muzaffer Gül, toprağa verildi.
Adana Sarıçam ilçesinde yaşayan 3 çocuklu Sultan-Aykut Gül çiftinin oğulları Muzaffer Gül, evde babasının cep telefonunu alarak, video izlemeye başladı. Bir yandan da elindeki krakerden yiyen Muzaffer’in bir süre sonra nefesi kesildi ve uzandığı koltuktan yere yığıldı. Oğlunun fenalaştığını fark eden Aykut Gül, hemen kendi aracıyla özel hastaneye götürdü. KURTARILAMADI Soluk borusuna kraker kaçtığı anlaşılan Gül, yapılan tüm müdahalelere rağmen yaşamını yitirdi. Küçük çocuğun cansız bedeni, otopsi için Adana Adli Tıp Kurumu morguna kaldırıldı. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı. "VİDEO İZLEYİP GÜLÜYORDU, YERE YIĞILDI" Adana Adli Tıp Kurumu’ndaki işlemlerin ardından Muzaffer Gül’ün cenazesi, dün öğleden sonra ailesine teslim edildi. Oğlunun cenazesini almaya gelen Aykut Gül, "Yemeğini yedikten sonra elindeki çubuk krakerle gülerek telefondan video izliyordu. Bir anda telefon elinden düştü sonra yere yığıldı. Hastaneye yetiştirdik ama rahmetli oldu” dedi.     ÖLÜM NEDENİ ARAŞTIRILIYOR Muzaffer Gül’ün cenazesi, Kızılkaş Mezarlığı’nda gözyaşlarıyla toprağa verildi. Küçük çocuğun kesin ölüm nedeni, otopsi sonucu belli olacak.        
Video izlerken yediği krakerin soluk borusuna kaçması nedeniyle vefat eden Muzaffer Gül, toprağa verildi.

Adana Sarıçam ilçesinde yaşayan 3 çocuklu Sultan-Aykut Gül çiftinin oğulları Muzaffer Gül, evde babasının cep telefonunu alarak, video izlemeye başladı.

Bir yandan da elindeki krakerden yiyen Muzaffer’in bir süre sonra nefesi kesildi ve uzandığı koltuktan yere yığıldı.

Oğlunun fenalaştığını fark eden Aykut Gül, hemen kendi aracıyla özel hastaneye götürdü.

KURTARILAMADI

Soluk borusuna kraker kaçtığı anlaşılan Gül, yapılan tüm müdahalelere rağmen yaşamını yitirdi.

Küçük çocuğun cansız bedeni, otopsi için Adana Adli Tıp Kurumu morguna kaldırıldı.

Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

"VİDEO İZLEYİP GÜLÜYORDU, YERE YIĞILDI"

Adana Adli Tıp Kurumu’ndaki işlemlerin ardından Muzaffer Gül’ün cenazesi, dün öğleden sonra ailesine teslim edildi.

Oğlunun cenazesini almaya gelen Aykut Gül, "Yemeğini yedikten sonra elindeki çubuk krakerle gülerek telefondan video izliyordu. Bir anda telefon elinden düştü sonra yere yığıldı. Hastaneye yetiştirdik ama rahmetli oldu” dedi.

 

da soluk borusuna kraker kaçan çocuk toprağa verildi #1"> <a href=Adana da soluk borusuna kraker kaçan çocuk toprağa verildi #1" class="ll" src="https://icdn.ensonhaber.com/resimler/ajans/2021/11/16/video_izlerken_yedigi_kraker_soluk_borusuna_kacan_muzaffer_oldu_88988.jpg" style="border:0px; box-sizing:border-box; font:inherit; height:auto; margin:0px; max-width:100%; padding:0px; vertical-align:top; width:auto" />

 

ÖLÜM NEDENİ ARAŞTIRILIYOR

Muzaffer Gül’ün cenazesi, Kızılkaş Mezarlığı’nda gözyaşlarıyla toprağa verildi. Küçük çocuğun kesin ölüm nedeni, otopsi sonucu belli olacak.

da soluk borusuna kraker kaçan çocuk toprağa verildi #2"> <a href=Adana da soluk borusuna kraker kaçan çocuk toprağa verildi #2" class="ll" src="https://icdn.ensonhaber.com/resimler/ajans/2021/11/16/video_izlerken_yedigi_kraker_soluk_borusuna_kacan_muzaffer_oldu_13479.jpg" style="border:0px; box-sizing:border-box; font:inherit; height:auto; margin:0px; max-width:100%; padding:0px; vertical-align:top; width:auto" />

 

 

 

da soluk borusuna kraker kaçan çocuk toprağa verildi #3"> <a href=Adana da soluk borusuna kraker kaçan çocuk toprağa verildi #3" class="ll" src="https://icdn.ensonhaber.com/resimler/ajans/2021/11/16/video_izlerken_yedigi_kraker_soluk_borusuna_kacan_muzaffer_oldu_53641.jpg" style="border:0px; box-sizing:border-box; font:inherit; height:auto; margin:0px; max-width:100%; padding:0px; vertical-align:top; width:auto" />

 

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.