Gündem Haber Girişi: 23.11.2021 - 11:29, Güncelleme: 23.11.2021 - 11:41

Abdulhamit Gül'den, CHP'li Bolu Belediyesi'ne heykel tepkisi

 

Abdulhamit Gül'den, CHP'li Bolu Belediyesi'ne heykel tepkisi

Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, “CHP’li belediyelerin dikmediği bir tek ırkçılık heykeli kalmıştı. Onu da Bolu Belediyesi tamamlamış" dedi.
Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, Bolu Belediye Meclisinde alınan kararlarla bazı belediye hizmetlerinde yabancılardan farklı ücret alınmasına tepki gösterdi. “BİR TEK IRKÇILIK HEYKELİ KALMIŞTI” Sosyal medya hesabından konuya ilişkin paylaşım yapan Gül, “CHP'li belediyelerin dikmediği bir tek ırkçılık heykeli kalmıştı. Onu da Bolu Belediyesi tamamlamış. Bilsinler ki kamu hizmetinden yararlanmada herkes eşittir. Bu topraklara kin ve nefret tohumu atmaya kalkışanlar, asla başarılı olamayacaklar.” değerlendirmesinde bulundu. NİKAH ÜCRETİ 100 BİN LİRA OLARAK BELİRLENMİŞTİ Bolu Belediyesi Meclisinde dünkü bütçe görüşmelerinde, yabancıların yabancılarla evlenmesi halinde ödeyecekleri nikah ücreti 100 bin lira, suyun metreküpü ise yabancılar için 2,5 dolar olarak belirlenmişti.
Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, “CHP’li belediyelerin dikmediği bir tek ırkçılık heykeli kalmıştı. Onu da Bolu Belediyesi tamamlamış" dedi.

Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, Bolu Belediye Meclisinde alınan kararlarla bazı belediye hizmetlerinde yabancılardan farklı ücret alınmasına tepki gösterdi.

“BİR TEK IRKÇILIK HEYKELİ KALMIŞTI”

Sosyal medya hesabından konuya ilişkin paylaşım yapan Gül, “CHP'li belediyelerin dikmediği bir tek ırkçılık heykeli kalmıştı. Onu da Bolu Belediyesi tamamlamış. Bilsinler ki kamu hizmetinden yararlanmada herkes eşittir. Bu topraklara kin ve nefret tohumu atmaya kalkışanlar, asla başarılı olamayacaklar.” değerlendirmesinde bulundu.

NİKAH ÜCRETİ 100 BİN LİRA OLARAK BELİRLENMİŞTİ

Bolu Belediyesi Meclisinde dünkü bütçe görüşmelerinde, yabancıların yabancılarla evlenmesi halinde ödeyecekleri nikah ücreti 100 bin lira, suyun metreküpü ise yabancılar için 2,5 dolar olarak belirlenmişti.

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.